Neuvěřitelný objev na Marsu

Martian_face_viking_croppedKosmické agentury tají šokující skutečnost! Třicet let stará záhada konečně rozuzlena!

Planeta Mars fascinuje lidstvo od nepaměti, a od počátku je i cílem pozornosti kosmických sond. Bohužel, ne všechny informace se dostávají v nezkreslené podobě na veřejnost, a mnohé převratné objevy skončily ukryty v tajných archívech kosmických agentur a tajných služeb. I pouhé drobečky, které unikly bdělým cenzorům, však bohatě stačí k tomu, abychom si udělali obrázek o tom, jak to na Marsu ve skutečnosti vypadá. Nelze již totiž pochybovat o tom, že na této planetě působí nepozemská inteligence, která zde vyvíjí aktivitu s neznámým účelem a snad se dokonce snaží nám cosi sdělit.

Nejznámějším příkladem utajovaných skutečností se stala Tvář na Marsu, jejíž fotografie v roce 1976 unikla do médií, a záhy vešla ve známost natolik, že veškeré utajovací procedury byly již zbytečné. Marně se NASA snažila protlačit do tisku vyretušované snímky, kde byla umělá skulptura nahrazena obyčejně vyhlížejícím kopcem – nezávislí odborníci měli dávno jasno.

Martian_face_viking_cropped
Viking_moc_face_20m
Fotografie Tváře na Marsu, jak unikla do médií v roce 1976 (nahoře), a tzv. zkalibrovaná a počítačově zpracovaná verze snímku, jak jej NASA prezentuje dnes (dole).
Již dávno není tajemstvím, že všechny zveřejňované kosmické snímky jsou počítačově upravovány, s výslovným záměrem odstrant z nich všechny stopy po artefaktech – rozumějte mimozemských artefaktech. Mnozí nezávislí odborníci v čele s Richardem Hoaxmanem však přesto pronikli k původním verzím snímků a odhalili, že data z kosmických sond se takovými artefakty jen hemží.
Je smutným vysvědčením této kosmické agentury, že namísto pravdy krmí veřejnost pouze zastíracími historkami a takto průhlednými fotomontážemi.

Pokusy rozluštit záhadu marťanské civilizace na sebe nenechaly dlouho čekat. Podle důvěryhodných zdrojů byly americké sondy Mars Observer a Deep Space 2 zaměřeny ve skutečnosti právě na tuto problematiku. Obě podle oficiálních zpráv selhaly – staly se snad obětí obranných mechanismů strážících marťanské monumenty, nebo byla jen jejich data skryta před veřejností a analyzována v tajnosti?

Další záhadou se stal objev metanu na Marsu v roce 2004. Tuto skutečnost se nepodařilo včas utajit hned ze dvou důvodů: zaprvé ji odhalily hned tři vědecké týmy současně, zadruhé vypadala na první pohled nenápadně. Oficiální místa však záhy vytušila zlověstné souvislosti, které se záhy potvrdily. Kdyby se autorovi tohoto článku nedostal do rukou usvědčující materiál, zůstalo by toto vskutku otřesné tajemství ukryto ještě mnoho let.

Někteří vědci již dlouho upozorňují na to, že za původem metanu nejspíše stojí Marťané. Navzdory tomu však nebyl podniknut žádný pokus o jejich nalezení, a sondy se zaměřovaly zejména na zcela nezajímavá a pustá místa. Důkazy však existují, pouze byly důkladně skrývány tajnými službami.

Jen málokdo tuší o existenci snímku, který Američané pořídili 28. srpna 2003 při historickém přiblížení planety Mars, která tehdy prolétla ve vzdálenosti 55,76 km od Země. Byla na něm objevena záhadná struktura nepochybně umělého původu. Po zkušenostech z roku 1976 nebylo nic ponecháno náhodě a veřejnost se o fotografii nikdy nedozvěděla, až do chvíle, kdy se objevila na této webové stránce.

Vědecké zkoumání ukázalo, že právě tento monument je nade vší pochybnost hledaným zdrojem metanu. Spektroskopický výzkum ukázal, že se uvolňuje přímo z nápadného otvoru uprostřed.

„Je to skutečně velmi temný otvor, zjevně nesmírně hluboký, a o tom, kam vede, bych raději nechtěl spekulovat,“ vyjádřil se ke snímku přední český astronom, jehož jsme požádali o konzultaci, a který si přál z pochopitelných důvodů zůstat v anonymitě.

Podle informací našeho tajného zdroje NASA intenzivně zkoumá možnosti průzkumu této struktury. V nejbližší době má být v nejpřísnějším utajení vyslán tým astronautů, kteří sfárají přímo do nitra záhadného útvaru. Rizika se neobávají, podle vyjádření ředitele NASA na tajném jednání jde „o mnohokrát natrénovaný a ověřený postup, který jistě přinese zajímavé výsledky“. Nechme se překvapit.

Kdo ale impozantní monument vytvořil, a co bylo jeho cílem? Pracovní hypotéza NASA zní tak, že vypouštěný metan má oteplit Rudou planetu a přeměnit ji na obyvatelný svět, ne všichni s tím ale souhlasí.

Náš tajný zdroj vyjádřil přesvědčení, že Marťané mají jednoduše dost naší zvědavosti, a pokoušejí se nám dát jednoznačně najevo, abychom přestali šťourat do jejich záležitostí.

S jinou teorií přišel přední americký záhadolog a objevitel Tváře na Marsu, Richard Hoaxman. „Poselství Marťanů je evidentní. V roce 1976 nám ukázali svoji vlídnější tvář, aby nám naznačili, že usilují o komunikaci a soužití v míru. Když se setkali jen s pokusy o paranoidní utajování, konspiraci a vojenské zneužití své technologie, došla jim trpělivost a vybudovali tento spektakulární útvar, skutečný protipól předchozí Tváře, aby tak dali jasně najevo, co si o těchto praktikách myslí.“

prdel na marsu
Snímky povrchu Marsu z roku 1976 (nahoře) a 2003 (dole) jasně ukazují na působení mimozemské civilizace na této planetě. Za obětavé poskytnutí snímků z archívů amerických tajných služeb děkujeme  našemu zdroji, který si z pochopitelných důvodů přál zůstat v anonymitě.

(Zdroj: NASA/FBI/CIA/MIB)

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *